Blog

PODSUMOWANIE ROKU 2018 | FOTOGRAFIA ŚLUBNA

1 lutego 2019 podsumowanie

Nadszedł czas, aby podsumować rok 2018. Przemierzając tysiące kilometrów spotkałem mnóstwo ciekawych ludzi i odwiedziłem sporo ciekawych miejsc. Emocji multum, nie zabrakło też dobrego światła i wybornej muzyki. Jak wiecie jestem zagorzałym fanem górskich wędrówek. Tym bardziej cieszy mnie, że daliście się wyciągnąć na sesje plenerowe w góry i mogłem wędrować z Wami. Te wszystkie pobudki na wschód słońca (wiem, też miałem czasem ciężko wstać) zaowocowały pięknymi kadrami. Była sesja plenerowa w Tatrach, robiliśmy zdjęcia w Pieninach o wschodzie i zachodzie, a także w moich bliskich mi Beskidach. Żeby nie było oczarowało mnie również miasto. Budapeszt nocą robi wrażenie. Nie sposób wszystkiego wymienić. Dziękuję Wam wszystkim za zaufanie!

czytaj więcej…

IZA & KRZYSIEK | SESJA PLENEROWA | SZCZYRBSKIE JEZIORO

16 listopada 2018 plener

Malownicze jezioro usytuowane u podnóża Tatr oraz piękni Oni. Co prawda słońce wyszło nam raptem na kilka chwil, ale i tak było jak w bajce. Zapraszam do zdjęć z sesji plenerowej Izy i Krzyśka.

czytaj więcej…

KASIA & PAWEŁ | REPORTAŻ ŚLUBNY | DOM PRZYJĘĆ MARKOWY

14 listopada 2018 ślub

Z Kasią i Pawłem znamy się już z kilku wcześniejszych wesel ich dobrych znajomych, którym miałem przyjemność uwiecznić dzień ślubu. Tym razem nadszedł ich piękny dzień i jest mi bardzo miło, że wybrali mnie na swojego fotografa. Na pełnym luzie rozpoczęły się przygotowania i w szampańskim nastroju kolejne etapy wesela. Ekipa dała czadu na parkiecie przy muzyce zespołu Deluxe-Band w Dom Przyjęć Markowy. Zapraszam do reportażu ślubnego!

czytaj więcej…

IZA & KRZYSIEK | REPORTAŻ ŚLUBNY | DWOREK EUREKA

9 listopada 2018 ślub

Krzysiek pochodzi z górskich regionów, wiec na weselu nie mogło zabraknąć kolorowych strojów i pięknych przyśpiewek. Czadu dała również góralska kapela, która potrafi rozkręcić ludzi na parkiecie. Zapraszam do pięknego reportażu ślubnego Izy i Krzyśka, które odbyło się w równie pięknym Dworku Eureka.

czytaj więcej…

KINGA & KAROL | SESJA PLENEROWA | KASPROWY WIERCH | PIENINY

5 listopada 2018 plener

Kinga i Karol już przy naszym pierwszym spotkaniu wiedzieli, że chcą sesję plenerową w Tatrach. Niestety nie zdążyliśmy na gorące, letnie dni, ale jak tylko pojawiło się światełko w tunelu i zapowiedz słonecznych dni to postanowiliśmy wykorzystać szanse. Niestety na dzień przed plenerem prognoza nieco się pogorszyła, ale dalej była nadzieja na słońce. Ta nadzieja tliła się w nas nawet pod wyciągiem na Kasprowy, gdzie mgła ograniczała widoczność do kilku metrów, a obraz z kamery na górze przedstawiał tylko szarą plamę. To co wydarzyło się później niech opowiedzą zdjęcia. Zapraszam serdecznie!

czytaj więcej…

AGNIESZKA & GRZEGORZ | SESJA PLENEROWA | PIENINY

30 października 2018 plener

Z Agą i Grzegorzem znamy się już dobrych kilka lat. Najpierw balowaliśmy na ich hucznym weselu, a potem umówiliśmy się na sesje plenerową. Agnieszce bardzo podobały się moje sesje plenerowe w górach, więc nie było innego wyboru, co bardzo mnie cieszy 🙂 Wybór padł na przepiękne Pieniny. Pogoda platała nam niezłego figla. Wstaliśmy dzielnie na wschód słońca. Było zimno, wietrznie i momentami padał deszcz, ale za to zrobiło się malowniczo. Zapraszam do zdjęć!

czytaj więcej…

MONIKA & TOMEK | SESJA PLENEROWA | BUDAPESZT

25 października 2018 plener

Zapewne zauważyliście, że na sesje plenerowe wybieramy najczęściej naturę. Góry, lasy, jeziora to miejsca w których czuje się najlepiej. Zapuszczamy się gdzieś, gdzie nie ma ludzi i wtedy czujemy luz i swobodę. Tak bardzo zdziwiłem się, że w dużym mieście może być tak pięknie. Duża w tym zasługa Moniki i Tomka, którzy dali się ponieść magii miasta, a Budapeszt nocą zniewala…za dnia też piękny. Zapraszam do zdjęć!

czytaj więcej…

IWONA & JACEK | ZDJĘCIA ŚLUBNE | DOM PRZYJĘĆ MARKOWY

28 września 2018 ślub

Zapraszam do reportażu ślubnego z wesela Iwony i Jacka, które odbyło się w Domu Przyjęć Markowy w Porębie. To tylko „urywek” reportażu, a i tak przed Wami ponad sto zdjęć, bo działo się bardzo wiele. Znaleźliśmy nawet chwile, aby zrobić krótką sesję w bliskim otoczeniu restauracji. Serdecznie zapraszam do wpisu!

czytaj więcej…

KINGA & KAROL | DWOREK PRZY LESIE | OLKUSZ

14 września 2018 ślub

Czy ktoś z Was jechał do ślubu angielską taksówką? Jeśli nie to zdecydowanie polecam, bo jest to stylowa i rozrywkowa jazda. Jeśli jeszcze w środku znajdzie się wyluzowana i kochająca się Para z uśmiechniętymi Świadkami, którzy zadbają o każdy szczegół to jest to połączenie idealne. To było piękne wesele Kingi i Karola w świetnie usytuowanym i udekorowanym Dworku Przy Lesie w Olkuszu. Tym razem trochę więcej zdjęć na blogu, bo działo się bardzo wiele. Zapraszam do reportażu ślubnego z tego pięknego dnia!

czytaj więcej…

SABINA & MATEUSZ | REPORTAŻ ŚLUBNY | RYCZÓW

5 września 2018 ślub

Zapraszam do reportażu z dnia ślubu Sabiny i Mateusza. Parkiet „pękał w szwach” przy muzyce góralskiego zespołu, a nam udało się nawet wyrwać na kilka zdjęć plenerowych przy pięknym polu słoneczników.

czytaj więcej…