Blog

SESJA PLENEROWA BASI I JACKA. PALMIARNIA GLIWICE

17 kwietnia 2018 plener

Zapraszam do tropikalnych klimatów Palmiarni w Gliwicach, gdzie wybraliśmy się z Basią i Jackiem, aby zaznać trochę ciepła w te jeszcze zimowe dni. Ojj było gorący i to nie tylko ze względu na temperaturę powietrza 🙂 Urocze miejsce oraz przeurocza i wesoła Para. Zapraszam do zdjęć!

czytaj więcej…

GOSIA I MARCIN. WESELE W SZCZYRKU

9 marca 2018 ślub

Wesele na dzień przed sylwestrem?! Czemu by nie 🙂 Każdemu życzę tak pięknego, słonecznie zimowego dnia. Sam ślub i przygotowania miały miejsce w Żabnicy, która jest malowniczo usytuowana wśród gór. Tańce i zabawy odbyły się w Szczyrku, w restauracji Biała Róża.
Marcin to brat mojego dobrego znajomego. Tym bardziej było mi miło, być z nimi w tym szczególnym dniu. Zapraszam do zdjęć!

czytaj więcej…

BASIA I JACEK. REPORTAŻ ŚLUBNY

6 grudnia 2017 ślub

Reportaż ślubny z wesela Basi i Jacka. Uśmiechnięci, pełni energii i szalejący na parkiecie. To właśnie Basia i Jacek. Zapraszam do zdjęć.

Miejsce : Dworek Stara Cynkownia – Czechowice-Dziedzice

Zespół : Exodus Band

Bar : Royal Bar

czytaj więcej…

IDA I SEBASTIAN. SESJA PLENEROWA W NORWEGII

29 listopada 2017 ślub

Zapraszam do zdjęć z sesji plenerowej Idy i Sebastiana, którzy zaprosili mnie do Norwegii, gdzie toczy się ich codzienne życie. To było kilka pięknych dni.

czytaj więcej…

MAGDALENA I ŁUKASZ. WESELE ZAMECZEK PROMNICE

17 listopada 2017 ślub

Wesele Magdy i Łukasza odbyło się z klimatycznym Zameczku Myśliwskim Promnice. Już po pierwszym zdjęciu widać, że wspólną pasją Magdy i Łukasza jest wspinaczka, którą realizują z zapartych tchem. Nie zabrakło też motorów, które stanowiły orszak weselny 🙂 Zapraszam do gorącego reportażu z tego pięknego dnia.

czytaj więcej…

MARTA I PATRYK. STARY FOLWARK PIETRZYKÓW

10 listopada 2017 ślub

To był jeden z najciekawszych kościołów w jakich dane mi było fotografować. Marta z Patrykiem popisali się także pięknym pierwszym tańcem, którego dopełnieniem był klimat Starego Folwarku w Pietrzykowie. Mało tego, Marta sama przygotowała sobie przepięknie wykonane drewniane elementy dekoracji.   Zapraszam do reportażu z tego pięknego wesela.

Miejsce : Stary Folwark Pietrzyków

Zespół : Aby Do Rana

czytaj więcej…

JENNIFER I ARTUR. JESIENNA SESJA PLENEROWA

7 listopada 2017 plener

Piękni Oni i piękna polska jesień czyli sesja plenerowa Jennifer i Artura. To był jeden z piękniejszych zachodów słońca jakie widziałem. Do tego trafiliśmy do stadniny koni, która mieście się w bajkowej lokalizacji gdzieś na końcu świata 🙂 Zapraszam do zdjęć!

czytaj więcej…

JENNIFER I ARTUR. ZDJĘCIA ŚLUBNE

2 listopada 2017 ślub

Reportaż ślubny to bardzo wymagająca dziedzina fotografii. Ważne momenty życia Pary Młodej dzieją się niekiedy w szybkim tempie i nie sposób ich powtórzyć. Jennifer znam od dawien dawna i jesteśmy daleko spokrewnieni. Tym bardziej było mi miło, że wybrali mnie na swojego fotografa i obdarowali wielkim zaufaniem. Zapraszam zatem na urywek reportażu, gdzie parkiet ledwo wytrzymywał taneczne szaleństwa, a energii nie brakowało.

czytaj więcej…

DARIA I MATEUSZ. REPORTAŻ ŚLUBNY. RYBNIK

26 października 2017 ślub

Cóż za ślub, cóż za wesele. Uśmiechnięci, sympatyczni i pełni energii czyli Daria i Mateusz. Pięknie zatańczony pierwszy taniec, a później parkietowe szaleństwo przez cały wieczór i noc. Deszcz, który padał na zewnątrz dodał tylko klimatu tego pięknego dnia. Podziwiajcie. Zapraszam!

czytaj więcej…

ALEKSANDRA I KAMIL. WESELE W ŚWIDNICY

24 października 2017 ślub

Pierwsze zdjęcie w zasadzie mówi już wiele o Oli i Kamilu. Spinki do mankietu w kształcie drążka zmiany biegów. Kamil jest miłośnikiem szybkich samochód, więc wesele też było na najwyższych obrotach. Zobaczcie sami. Zapraszam do zdjęć.

czytaj więcej…