Blog

IWONA & JACEK | ZDJĘCIA ŚLUBNE | DOM PRZYJĘĆ MARKOWY

28 września 2018 ślub

Zapraszam do reportażu ślubnego z wesela Iwony i Jacka, które odbyło się w Domu Przyjęć Markowy w Porębie. To tylko „urywek” reportażu, a i tak przed Wami ponad sto zdjęć, bo działo się bardzo wiele. Znaleźliśmy nawet chwile, aby zrobić krótką sesję w bliskim otoczeniu restauracji. Serdecznie zapraszam do wpisu!

czytaj więcej…

KINGA & KAROL | DWOREK PRZY LESIE | OLKUSZ

14 września 2018 ślub

Czy ktoś z Was jechał do ślubu angielską taksówką? Jeśli nie to zdecydowanie polecam, bo jest to stylowa i rozrywkowa jazda. Jeśli jeszcze w środku znajdzie się wyluzowana i kochająca się Para z uśmiechniętymi Świadkami, którzy zadbają o każdy szczegół to jest to połączenie idealne. To było piękne wesele Kingi i Karola w świetnie usytuowanym i udekorowanym Dworku Przy Lesie w Olkuszu. Tym razem trochę więcej zdjęć na blogu, bo działo się bardzo wiele. Zapraszam do reportażu ślubnego z tego pięknego dnia!

czytaj więcej…

SABINA & MATEUSZ | REPORTAŻ ŚLUBNY | RYCZÓW

5 września 2018 ślub

Zapraszam do reportażu z dnia ślubu Sabiny i Mateusza. Parkiet „pękał w szwach” przy muzyce góralskiego zespołu, a nam udało się nawet wyrwać na kilka zdjęć plenerowych przy pięknym polu słoneczników.

czytaj więcej…

SANDRA & SZYMON | SESJA ŚLUBNA | PSZCZYNA I MALINOWSKA SKAŁA

4 września 2018 plener

To był upalny, letni dzień. Sandra z Szymonem wymarzyli sobie sesję na Malinowskiej skale, a wcześniej zahaczyliśmy jeszcze o piękny pszczyński park. Ledwo zdążyliśmy na zachód słońca, bo wychodząc na górę trafiliśmy piękne światło w cudnym klimacie Beskidu Śląskiego. Zapraszam!

czytaj więcej…

ANETA & KAMIL | SESJA PLENEROWA | PAŁAC W KROWIARKACH

29 sierpnia 2018 plener

To była prawdziwa przygoda w poszukiwaniu fotograficznych miejscówek. Zaczęliśmy od pięknego Pałacu w Krowiarkach, który upatrzyła sobie Aneta. Późniejsze „włóczenie się” po okolicznych polach zaowocowało znalezieniem pięknych kadrów. Gdy po męczących poszukiwaniach zapragnęliśmy już tylko schłodzić się w jeziorze, przy blasku zachodzącego słońca, to napotkaliśmy jeszcze opuszczoną, malowniczą szklarnię. Aneta z Kamilem bardzo się kochają, są pozytywnie zakręceni i mają niezliczone pokłady energii. Zapraszam do zdjęć!

czytaj więcej…

JOANNA & ARKADIUSZ | WESELE W MIŁOSŁAWIU

20 sierpnia 2018 ślub

Reportaż ze ślubu Asi i Arka, które odbyło się w pięknym Centrum Rekreacyjno – Hotelowym Bagatelka w Miłosławiu. Na parkiecie szaleństwo dzięki muzyce zespołu „laGuardia”. Dali czadu, a na zewnątrz udało nam nawet ujarzmić oberwanie chmury 🙂 Zapraszam do zdjęć!

czytaj więcej…

SYLWIA I SZYMON. ZDJĘCIA PLENEROWE

17 sierpnia 2018 plener

Po raz kolejny dane mi było odkrywać uroki mojej rodzinnej miejscowości w towarzystwie mocno zakochanej w sobie Pary. Zapraszam do sesji plenerowej Sylwii i Szymona wykonanej w Goczałkowicach-Zdroju.

czytaj więcej…

GOSIA I MARCIN. SESJA PLENEROWA W BESKIDACH

7 sierpnia 2018 plener

Gosia z Marcinem mają szczęście mieszkać w rejonie Beskidu Żywieckiego. Nie było innej możliwości jak zrobić sesję plenerową w tak pięknym regionie. Zapraszam do zdjęć!

czytaj więcej…

ANITA I TOMASZ

3 sierpnia 2018 ślub

Tomka poznałem już kilka lat temu na weselu, gdzie robiłem też zdjęcia. Był tam DJ`em. Udało nam się utrzymać kontakt, no i przyszedł czas na niego 🙂 Na sali weselnej gościło też paru znajomych DJ`ów. Zobaczcie ileż energii było na parkiecie. Zapraszam do zdjęć!

czytaj więcej…

MARTA I PATRYK. ZDJĘCIA PLENEROWE

2 sierpnia 2018 plener

Troszkę nam zajęło czasu, aby umówić się na sesję plenerową z Martą i Patrykiem, ale za to trafiliśmy na cudne światło, które było naszym sprzymierzeńcem w Parku Śląskim oraz lasach w pobliżu jeziora paprocańskiego.  Zapraszam do zdjęć!

czytaj więcej…