KASIA I ŁUKASZ. SESJA PLENEROWA W TATRACH

12 września 2017 plener

Kasia i Łukasz to miłośnicy górskich wędrówek. Jak tylko dowiedziałem się, że planują sesje ślubną w Tatrach, strasznie się ucieszyłem. Była to niezwykła ekspedycja (takiego ładnego słowa użyła Kasia:) ), a zarazem męcząca wędrówka. Męcząca w znaczeniu pozytywnym oczywiście. Każdy kto chodzi po górach, zapewne wie, jak dobrze smakuje piwo w schronisku po całym dniu spędzonym w tak pięknych okolicznościach przyrody 🙂 W sumie, przez dwa dni, zrobiliśmy ponad 30 km zaliczając m.in. Szpiglasową Przełęcz na wysokości 2100m. Udało nam się wstać o 5 rano, aby ujrzeć pierwsze promienie słońca oświetlające górskie szczyty i poranne mgiełki snujące się nad taflą Morskiego Oka. Pogoda dopisała wyśmienicie. Gratulacje dla Kasi i Łukasza za wytrwałość i świetną atmosferę podczas całego pobytu. Zobaczcie tą przygodę na zdjęciach. Zapraszam!

Na koniec mały smaczek. Całą trasę jaką przebyliśmy możecie zobaczyć w 3D.

2 komentarze

 1. Ania i Jacek says:
  12/09/2017 at 11:12

  Takie cuda powstają gry fotograf i Para Młoda mają góry we krwi. Piękna sesja 🙂

  Odpowiedz

 2. Agnieszka i Lasha says:
  12/09/2017 at 19:20

  Ohhh piękny jest ten świat, gdy świt zaskakuje nas tak pięknie. Bardzo pięknie…cóż dodać. Gratulacje dla Pary Młodej, Fotografa i Pana Boga, że stworzył tak cudne okoliczności natury!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
IDA I SEBASTIAN. REPORTAŻ ŚLUBNY

Idę i Sebastiana poznałem dopiero w przeddzień ich wesela. Mieszkają na stałe za granicą. Już od pierwszego spotkania ujęła mnie...

Zamknij