DOMINIKANA – PERŁA KARAIBÓW

18 marca 2016 podróże

Po sezonie ślubnym przychodzi taka chwila, kiedy to fotograf ślubny ma czas wybrać się na utęsknione wakacje. Można zaznać śniegu (o ile ma się szczęście) i wyszaleć się w górach albo w tęsknocie za słońcem i ciepłem udać się do ciepłych krajów. Gdzieś na drugi koniec świata. W grę wchodziło kilka destynacji, ale tanie loty w dogodnym terminie trafiły się na Perłę Karaibów czyli Dominikanę. Wystarczyło spakować nieduży plecak i cierpliwie czekać na dzień wylotu.

Na Dominikanie spędziliśmy 12 rajskich dni. Przemierzyliśmy kilkaset kilometrów guagua (bus), autobusem i pickup`em zaglądając zarówno do stolicy kraju Santo Domingo, miasteczek typowo turystycznych jak i malutkich wiosek. Turystów spotkaliśmy bardzo niewielu i w niektórych wioskach czuliśmy wzrok wszystkich mieszkańców skierowany prosto na nas. Z drugiej strony mieliśmy rajskie plaże praktycznie na wyłączność. Mam nadzieję, że poniższe zdjęcia pokażą choć trochę piękna Dominikany i jej mieszkańców.

 

Na koniec mój skromny portret :), którego dokonał Łukasz Nycz – podróżnik i fotograf. Koniecznie zaglądnijcie na jego stronę z podróżami – https://lukasznycztravel.wordpress.com/.

1436_Dominikana_2016

5 komentarzy

 1. Ania says:
  18/03/2016 at 19:00

  Piękny materiał, piękni ludzie, piękne krajobrazy 🙂

  Odpowiedz

 2. Marcel says:
  21/03/2016 at 23:01

  Piękne krajobrazy i nawet światło tam mają jakieś inne 😉

  Odpowiedz

  • Kamil Czernecki says:
   22/03/2016 at 11:37

   Dzięki. No rzeczywiście, te kolorki i niebo wyglądają tam zupełnie inaczej. Trochę jak w bajce 🙂

   Odpowiedz

 3. Sala weselna Warszawa says:
  23/03/2016 at 12:39

  Bardzo piękne zdjęcia! Gratulujemy talentu! 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
ZDJĘCIA ŚLUBNE JUSTYNY I ŁUKASZA

Zapraszam na ostatni w tym roku reportaż z wesela Justyny i Łukasza, które odbyło się w Oświęcimiu. Imprezę nakręcał fenomenalny...

Zamknij