PODSUMOWANIE ROKU 2018 | FOTOGRAFIA ŚLUBNA

1 lutego 2019 podsumowanie

Nadszedł czas, aby podsumować rok 2018. Przemierzając tysiące kilometrów spotkałem mnóstwo ciekawych ludzi i odwiedziłem sporo ciekawych miejsc. Emocji multum, nie zabrakło też dobrego światła i wybornej muzyki. Jak wiecie jestem zagorzałym fanem górskich wędrówek. Tym bardziej cieszy mnie, że daliście się wyciągnąć na sesje plenerowe w góry i mogłem wędrować z Wami. Te wszystkie pobudki na wschód słońca (wiem, też miałem czasem ciężko wstać) zaowocowały pięknymi kadrami. Była sesja plenerowa w Tatrach, robiliśmy zdjęcia w Pieninach o wschodzie i zachodzie, a także w moich bliskich mi Beskidach. Żeby nie było oczarowało mnie również miasto. Budapeszt nocą robi wrażenie. Nie sposób wszystkiego wymienić. Dziękuję Wam wszystkim za zaufanie!

Poniżej znajdziecie pokaz zdjęć i polecam pełny ekran w jakości 1080, a jeśli ktoś woli oglądać klasycznie to niżej całe podsumowanie na blogu w postaci statycznych klatek. Miłego!

1 komentarz

  1. Aśka says:
    14/02/2019 at 07:12

    piękna sesja. Zwykłe miejsca wyglądają naprawdę niezwykle!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
IZA & KRZYSIEK | SESJA PLENEROWA | SZCZYRBSKIE JEZIORO

Malownicze jezioro usytuowane u podnóża Tatr oraz piękni Oni. Co prawda słońce wyszło nam raptem na kilka chwil, ale i...

Zamknij