O MNIE | Kamil Czernecki Fotografia Ślubna Śląsk | Katowice

Cześć. Na imię mam Kamil i mam to szczęście w życiu, że robię to, co lubię czyli zajmuję się fotografią. Jestem wrażliwy i otwarty na otaczający mnie świat, co pozwala mi uchwycić ulotne i jakże cenne kadry Waszego życia. Tymi kadrami chcę przypomnieć co czuliście, a nie tylko to, co widzieliście. Uwielbiam podróże oraz górskie wędrówki. Łapię wtedy oddech do dalszej pracy oraz czerpie inspiracje i pomysły na nowe zdjęcia. Lubię spotykać i poznawać nowych ludzi. Kinomaniak i degustator dobrej muzyki. Uwielbiam kawę.

Styl mojej pracy można określić jako reportaż kreatywny. Nie reżyseruje przebiegu wydarzeń i nie absorbuje Was moją obecnością, abyście cieszyli się pięknymi chwilami bez dodatkowego stresu. Chcę pokazać, że fotografia ślubna może być wzruszająca, zabawna, niebanalna i pełna życia, a nie tylko szablonowa.

Kasia & Łukasz
"Tatrzańska sesja ślubna była dla nas spełnieniem marzeń, a Kamil pomógł nam w jej realizacji. W rezultacie powstał reportaż z prawdziwej Tatrzańskiej ekspedycji. Dwa wspaniałe dni, górskiej wędrówki, którą ciągle wspominamy. Nie sposób opisać radości, wzruszeń i zachwytu kiedy w końcu mogliśmy zobaczyć nasz Fotoalbum (przeglądany kilkakrotnie w ciągu tygodnia :)) Kamil podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie, nie reżyseruje sesji. Idealnie potrafi uchwycić ten jedyny i niepowtarzalny moment. Do tego otwarty na wszystkie nawet szalone propozycje. Sesja ślubna z nim to prawdziwa niezapomniana przygoda... .....i lubi wino ;)"

Kasia & Łukasz
Kinga & Karol
"Nie mogliśmy trafić lepiej! Kamil to niesamowicie utalentowany fotograf z ogromną pasją. Widać, że gdy robi zdjęcia ma z tego frajdę, a do tego multum pomysłów, co potem skutkuje olśniewającym efektem 🙂 Gdy oglądam zdjęcia z naszego wesela widzę mnóstwo emocji - dokładnie o taki efekt nam chodziło. Buzia sama się uśmiecha, jak patrzymy na dzieło Kamila 🙂 Trzeba też przyznać Kamilowi, że potrafi wprowadzić bezstresową atmosferę w tak stresującym mimo wszystko dniu."

Kinga & Karol
Ida & Seba
"Kamil jest utalentowanym fotografem który umie wyciągnąć co najlepsze z reportażu ślubnego i sesji ślubnej. Współpracę wspominamy bardzo dobrze. Na weselu był prawie niewidzialny w związku z czym zdjęcia są szczere a nie pozowane. Polecam z czystym sercem Ida i Seba"

Ida & Seba
Daria & Mateusz
"Wszystkim osobom, które jeszcze zastanawiają się czy podjąć współpracę z Kamilem zalecam szybciutko łapać wolne terminy. Świetna współpraca od początku, aż do efektów końcowcyh. Kontakt z Kamilem mogę określić jako bardzo dobry, jeśli tylko znajdzie chwilkę- odpowie na wszystkie pytania. W dniu ślubu punktualny i niezawodny, potrafi udzielać trafnych sugestii dla dobra zdjęć a równocześnie swoją obecnością nie przytłaczać pary młodej. Efekt- piękna pamiątka na całe życie."

Daria & Mateusz
Cześć :) Podaj proszę datę i miejsce wydarzenia, aby dowiedzieć się czy termin jest aktualnie wolny. Do usłyszenia! :)