O MNIE

Fotograf Ślubny Czechowice-Dziedzice

Cześć. Nazywam się Kamil Czernecki i mam to szczęście w życiu, że robię to co lubię czyli zajmuję się fotografią. Jestem wrażliwy i otwarty na otaczający mnie świat, co pozwala mi uchwycić ulotne i jakże cenne kadry Waszego życia. Tymi kadrami chcę przypomnieć co czuliście, a nie tylko to, co widzieliście. Uwielbiam podróże oraz górskie wędrówki. Łapię wtedy oddech do dalszej pracy oraz czerpie inspiracje i pomysły na nowe zdjęcia. Lubię spotykać i poznawać nowych ludzi. Kinomaniak i degustator dobrej muzyki. Uwielbiam kawę.

Styl mojej pracy można określić jako reportaż kreatywny. Nie reżyseruje przebiegu wydarzeń i nie absorbuje Was moją obecnością, abyście cieszyli się pięknymi chwilami bez dodatkowego stresu. Chcę pokazać, że fotografia ślubna może być wzruszająca, zabawna, niebanalna i pełna życia, a nie szablonowa. Uwielbiam to co robię.

Z wykształcenia jestem informatykiem. Daje mi to solidne fundamenty do dbania o materiał zdjęciowy i zabezpieczenia go na każdym etapie pracy.

Pochwalę się, że zostałem przyjęty do międzynarodowego grona najlepszych fotografów świata – Fearless Photographers. Opinie oraz komentarze na temat mojej pracy i zdjęć znajdziecie na Facebook`u – www.facebook.com/KamilCzerneckifotografia. Dojazd nie stanowi dla mnie żadnego problemu, więc możecie mnie zaprosić w każdy zakątek świata.

Kamil Czernecki