Menu

Poznaj nas lepiej

Poznaj nas lepiej! Postanowiliśmy połączyć siły i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Zaczęło się to od małych spotkań, gdzie dyskutowaliśmy o technikach, sprzęcie i inspiracjach. Wkrótce jednak zaczęliśmy organizować warsztaty, na których chcieliśmy pokazać, jak wiele można osiągnąć w fotografii, kiedy ma się pasję, wiedzę i dobry sprzęt.

Dziś prowadzimy warsztaty w Koszalinie, skierowane do osób w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Nasze warsztaty są prowadzone w atmosferze przyjaznej i kreatywnej, stawiamy na indywidualne podejście do uczestników i pomoc w rozwoju ich umiejętności.

Jesteśmy przekonani, że pasja do fotografii może zmieniać życie i otwierać zupełnie nowe perspektywy. Dlatego też nasze warsztaty nie ograniczają się tylko do technik i sprzętu, ale również skupiają się na rozwijaniu artystycznego spojrzenia na świat i na odkrywaniu nowych inspiracji.

Prowadzący warsztaty

Jan Niemczyk

Jan Niemczyk

Prowadzi warsztaty fotoreportażu. Jest doświadczonym fotografem, który z pasją dokumentuje wydarzenia i życie codzienne. W swojej pracy stawia na naturalność i autentyczność, a jego zdjęcia są pełne emocji i wyjątkowych momentów.

Alicja Nowak - Kolton

Alicja Nowak - Kołtoń

Prowadzi warsztaty portretu. Jest uznana za jedną z najlepszych polskich fotografek portretowych. Jej prace cechuje nie tylko piękno, ale również głębia i subtelność. Alicja jest mistrzynią w ukazywaniu emocji i charakterów portretowanych osób.

Marta Graczyk

Marta Graczyk

Prowadzi warsztaty krajobrazu. To fotograf pejzażysta, który od lat fascynuje się pięknem natury. Jego zdjęcia są pełne kolorów, kontrastów i mistycyzmu. Marek jest ekspertem w technikach fotografowania krajobrazów, a jego prace są doceniane przez krytyków i publiczność na całym świecie.